Neden Havan?

Havan Eczane Programını tercih etmeniz için birkaç nedeni sizler için sıraladık.

Kolay Kullanım

Havan Eczane Programı, son derece kullanışlı, basit ve pratik bir yazılımdır. Dakikalar içinde kullanıma başlanabilir. pratikliği artırmak adına bütün ince detaylar düşünülmüştür.

Analitik Raporlama

Bir yazılımda, fark yaratacak en önemli kısım raporlamadır. Raporlama fonksiyonları ne kadar güçlü ise ihtiyaçları karşılama oranı o derece yüksektir. Raporlar kullanıcının anlayabileceği kadar sade, istenildiğinde toplam, istenildiğinde detay bilgiye ulaşabilecek yapıda, kullanıcının rahatlıkla raporlarda gezebileceği kadar esnek ve kolay yapı üzerine kurulmuştur olmalıdır.

Güvenli Erişim

Havan Eczane Programı, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak günlük işlemler yapılabileceği gibi, satışı yapan kullanıcı değişiminde veya her satışı kayıt ettiğinizde şifre koruması ile işlemlerinizi kayıt edilmesini sağlayarak işlemler kolayca takip edilebilmektedir. Tüm kullanıcılar birbirinden farklı kullanıcı ismi ve şifre ile çalışmaktatır.

Esneklik

Havan Eczane Programı, tamamiyle kendi arge ortamımızda geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarafından kullanılacak faydalı istekleri hemen uygulanabilir hale getirebileceğimiz gibi, eczaneye özel isteklerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde geliştirme gücüne sahibiz.

Her Yerden Erişim

Havan Eczane Programı, internet olan her yerde kullanılmaktadır. Sanki eczanenizde imiş gibi internet hızına bağlı olarak internet olan herhangi bir yerden eczaneye bağlanarak yapılan tüm işleri görebilirsiniz.

Arama

Havan Eczane Programı, baştan itibaren kolay filitrelenebilen ve bulunduğu bölümde bilgiler içerisinde kolay arama yapmak, bilgiye kolay ulaşmak üzerine hazırlanmıştır. Özellikle raporlar bu yapı sayesinde çok esnektir, bir rapor içerisinde bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etkin Filtreleme

Havan Eczane Programında, alfabetik listeleme kontrolü ile kayıtlar arasında istenilen kayda çok çabuk bir şekilde ulaşılabilmektedir. Süzme alanları sayesinde filtreleme en yüksek seviyede gerçekleşir.

Kolay Yetkilendirme

Havan Eczane Programı, 4 kateogoride hazırlanmış yetkilendirme sayesinde kullanıcılarınıza çok kolay bir şekilde yetki ataması yapabilir, görme-silme-düzeltme gibi işlemleri yetkiye bağlayabilirsiniz.

Log Takibi

Havan Eczane Programı, en gelişmiş loglama sistemine sahiptir. Kullanıcı-bilgisayar-işlem bazında kayıt, silme ve düzeltmelerin tümü kontrolünüz altındadır.

Kolay Çıktı Alımı

Havan Eczane Programında tüm listelerin çıktısı Excel, Pdf, Word, Html olarak alınabilmektedir.İstenirse çıktı üzerindeyken mail programından bağımsız olarak mail atabilirsiniz.

Excelden Veri Alma

Havan Eczane Programı içerisinde bulunan araçlar menüsünden ürün ve müşteri bilgilerinin olduğu excel dosyalarını programa hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Yedekleme

Havan Eczane Programı ile birlikte yedekleme ilk defa bir eczane programında bu kadar önemli olmuştur. Mevcut bilgisayara ikinci bir harici ortama aynı anda, istediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak alınabilmektedir.

Toplu Karekod İşlemleri

Havan Eczane Programında TXT dosyası üzerinden veya kopyala-yapıştır şeklinde karekod alabilir, gönderebilirsiniz.

Özel Web Browser

Havan Eczane Programında Medula ve ECP sayfalarına şifre gerekmeden otomatik olarak giriş yapabilirsiniz.

Havan Demo Talebi

Aşağıdaki formu kullanarak ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

Bize Ulaşın

ReisSOFT, Havan Eczane Programı Karadeniz Bölgesi Çözüm Ortağıdır.
Aşağıdaki iletişim formu veya iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
  • Havan Eczane Programı Karadeniz Bölgesi Çözüm Ortağı | Yaşar ORUÇ - ReisSOFT
  • Derecik Mahallesi 245. Sokak No:3/1 İlkadım/SAMSUN

Biz Hazırız!

Size hizmet etmek için biz hazırız. Siz de hazırsanız haydi başlayalım.